O mnieTeatr jest dla mnie sposobem na to, żeby serce nie pękło… od emocji, które piętrzą się w mojej duszy pod naporem bodźców zewnętrznych i wewnętrznych napięć, piętrzą się pod wpływem doznań zmysłowych, konfliktów na linii: ja - świat, zauroczeń oraz nieustającego ruchu myśli. Teatr jest wentylem, przez który te uczucia mogą się wydostać.


Z wykształcenia polonista i nauczyciel, z zamiłowania - aktor, instruktor teatralny, autor tekstów dramatycznych, reżyser, krytyk. Rocznik 1975. Odkąd sięgam pamięcią, brałam udział w warsztatach i realizacjach teatralnych, byłam również wokalistką zespołu rockowego, laureatką przeglądów talentów muzycznych oraz konkursów recytatorskich.


Jako aktor pracuję od 2008 r. (do chwili obecnej) w niezależnym, alternatywnym Teatrze Nie Teraz.


W czasie tej kilkuletniej pracy zdobyłam doświadczenie utrwalane przez systematyczny udział w różnego rodzaju warsztatach aktorskich i docenione np. nagrodą w kategorii „najlepsza aktorka” w I Lidze Teatrów Studenckich w Krakowie za rolę w spektaklu „Ballada o Wołyniu”, wyróżnienia dla spektakli z moim udziałem: „Kreon” (na „Ów Festiwalu” w Teatrze Kamienica w Warszawie otrzymał zaproszenie na festiwal „Fama” do Świnoujścia w 2009 r.), „Ballada o Wołyniu” (wyróżniona przez miesięcznik „Teatr” w 3 kategoriach za sezon artystyczny 2011), „Wyklęci” (spektakl wyróżniony przez miesięcznik „Teatr” w 2 kategoriach za sezon artystyczny 2012).